برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
تاریخ : شنبه 27 دي 1399
کد 28

ولادت حضرت زینب کبری(ص) و گرامیداشت روز پرستار

به مناسبت ولادت حضرت زینب کبری(ص) و بزرگداشت مقام پرستار مراسمی بصورت حضوری و غیر حضوری(آنلاین)روز دوشنبه اول دی ماه 1399 در مرکز کودکان برگزار گردید.

 به مناسبت ولادت حضرت زینب کبری(ص) و بزرگداشت مقام پرستار و ایجاد فضایی برای پرسش و پاسخ پرسنل پرستاری و مدیر خدمات پرستاری ، مراسمی بصورت حضوری و غیر حضوری(آنلاین)روز دوشنبه اول دی ماه 1399 از ساعت 10:00 الی 11:30 در سالن کنفرانس مرکز برگزار گردید.
مراسم با حضور جناب آقای دکتر میرهادی موسوی ریاست مرکز، سرکار خانم لیلی رسولی مدیر خدمات پرستاری و مسئولین ارشد مرکز و پرسنل پرستاری برگزیده در سالن کنفرانس مرکز کودکان  بصورت حضوری با حفظ پروتکلهای بهداشتی و غیر حضوری (آنلاین) برای سایر همکاران برگزار گردید.
در این مراسم ریاست محترم  مرکز در شان ومنزلت پرستار ایراد سخن نمودند و سرکار خانم لیلی رسولی مدیر محترم خدمات پرستاری به سوالات پرسنل پرستاری پاسخ گفتند.
در ادامه برنامه از برگزیدگان نمونه کشوری خانمها: اکرم اوصانلو و مهری راسخی، برگزیدگان نمونه استانی، خانمها: ام البنین حسینی، مریم نظری، نیر محرمی، پروین پیغامی، الهام قربانی، سونیا عازمی، حاجیه حسین پور، رخساره دوروزی، مهسا صمصامی، نورانی و همچنین نمونه های بخشها و واحدهای مرکز توسط ریاست و مدیران مرکز با اهدای لوح و هدایایی تقدیر و تشکر بعمل آمد. همچنین، در راستای ارتقای انگیزه پرسنل فعال، از برگزیدگان رابطین آموزشی، کنترل عفونت، پژوهشی و مروجین شیرمادر نیز با اهدای لوح و هدایایی تقدیر شد.
در انتهای مراسم به دو عکس برگزیده" مسابقه عکاسی داخل مرکز که به مناسبت روز پرستار برگزار شده بود"  و یک پیشنهاد برتر جهت ارتقای کیفیت خدمات از طرف مدیر پرستاری  هدایایی تقدیم شد. مراسم با حفظ و  رعایت پروتکهای بهداشتی پیشگیری از بیماری کرونا و در حداقل زمان ممکن برگزار شد.ضمن اینکه ریاست محترم مرکز به همراه مسئولین از بخشها بازدید و با اهدای گل و شیرینی و هدیه یادبود ، از پرستاران تقدیر نمودند .